Робота навчально-тренувального центру

Зустріч з лікарями станції швидкої медичної допомоги


Дата: 27-02-2015, 16:31 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю Тернопільського національного економічного університету

Зустріч з лікарями станції швидкої медичної допомоги

Нещодавно у Тернопільському національному економічному університеті відбулося інструкторсько-методичне заняття з цивільного захисту. Захід допомагали провести лікарі станції швидкої допомоги. Їхні виступи мали прикладне спрямування, адже кожен із присутніх мав можливість отримати практичний досвід щодо надання першої медичної допомоги в екстрених ситуаціях.

Слухачі висловили подяку за ґрунтовне навчання та практичні поради медиків.

Проректор з науково-педагогічної роботи, доктор економічних наук, професор В.Я. Брич зустрівся з Головним лікарем Комунального закладу Тернопільської обласної ради "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Михайлом Ярославовичем Джусом й бригадою лікарів. Василь Ярославович від імені  ректора ТНЕУ, доктора економічних наук, професора Андрія Ігоровича Крисоватого вручив подяки за співпрацю й можливість навчання студентів й працівників правилам надання першої медичної допомоги.

Дякуючи Головному лікарю за співпрацю, проректор наголосив: «Нам дуже приємно, що такі заняття мають практичний характер – наші працівники мають можливість отримати знання й досвід надання першої медичної допомоги. Сьогодні це повинен вміти робити кожен, а особливо освітяни й науковці, які працюють з молодими людьми. Ми сподіваємося що такі навчання продовжуватимуться й для слухачів Центру підготовки офіцерів запасу, які у майбутньому стануть на захист нашої Вітчизни».
 Василь Ярославович вручив подяки Михайлу Ярославовичу Джусу, Олені Євгенівні Шильман, Світлані Євчій, Володимиру Гніздюху, Олександру Ляшку,   Володимиру Андрушківу й запросив на зустрічі з студентами Тернопільського національного економічного університету.

Зустріч з лікарями станції швидкої медичної допомогиЗустріч з лікарями станції швидкої медичної допомоги
Зустріч з лікарями станції швидкої медичної допомогиЗустріч з лікарями станції швидкої медичної допомоги
Зустріч з лікарями станції швидкої медичної допомоги
Зустріч з лікарями станції швидкої медичної допомогиЗустріч з лікарями станції швидкої медичної допомоги
Зустріч з лікарями станції швидкої медичної допомогиЗустріч з лікарями станції швидкої медичної допомоги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Медики Тернопільського обласного центру екстреної швидкої медичної допомоги та медицини катастроф удосконалюють свій професійний рівень

25 червня на базi КУТОР "Центр екстреної швидкоi медичної допомоги та медицини катастроф" почав роботу науково-практичний семiнар на тему ,,Сучаснi аспекти надання экстреної допомоги" та тренiнг навичок на манекенному обладнанні. Семінар проводився сертифiкованими iнструкторами Всеукраiнськоi Ради реанiмацii та екстреноi медицини з м. Київ з навчальною метою для лiкарiв та фельдшерiв швидкої допомоги.
Завідувач навчально - тренувального центру екстреної медичної допомоги Елеонора Шильман повідомила: "Ми запросили з Києва сертифікованих інструкторів від Всеукраїнськоi Ради реанiмацii та екстреної медицини провести навчально-тренувальний семінар з надання невідкладної допомоги на сучасному рівні. Ми отримали 36 нових автомобілів марки "Пежо" і 2 автомобілі "Газель", вони не тільки красиві і комфортабельні для пацієнта, але й обладнані новою сучасною медичною апаратурою. Це є великим стимулом для всіх працівників медичної допомоги підвищити свій професійний рівень. Наш профіль, безперечно, це тяжкі випадки і тяжкі хворі, тому від професіоналізму наших медиків часто залежить життя пацієнта".

     За словами заступника директора-головного лікаря центру екстреної швидкої медичної допомоги Ганни Мончак, навчання приносить свої результати. Кілька років поспіль в області проходить конкурс бригад швидкої медичної допомоги, відбуваються різні тренінги і обмін досвідом, а результат – бригади швидкої медичної допомоги із районів області тепер успішно надають кваліфіковану медичну допомогу у різних складних випадках, в тому числі і під час автомобільних аварій, на сучасному рівні. Приємно відзначити, що останнім часом суттєво збільшилася кількість письмових подяк від врятованих пацієнтів та їх родичів, які часом надсилають навіть в електронному вигляді.
     Доцент, завідувач курсу швидкої допомоги та медичного рятівництва ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського Роман Ляхович розповів, що такого роду тренінги для медиків швидкої допомоги проходять доволі часто, для цього запрошуються різні спеціалісти, навчання проводили і фахівці із Польщі, з якими налагоджено тісний професійний зв’язок. Тернопільські медики вчаться працювати із новітнім обладнанням, надавати допомогу відповідно до міжнародних протоколів.
   Цього разу всі присутні мали змогу не тільки подивитися, але й особисто на манекенах попрактикуватися в роботі із новим обладнанням фірми "Spencer".
   Тренінг тривав два дні. Один день – в Тернополі,  другий – в Чорткові, куди прибули медики з південних районів області, адже навчання зацікавило всіх і змогу випробувати нові апарати повинні отримати всі.
http://intb.te.ua/2015/06/

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТОАЛЬБОМ

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.