пʼятницю, 8 вересня 2023 р.

 

Формуємо нове покоління прогресивних медиків разом з CADUS6 вересня на базі КНП «ЦЕМД та МК» ТОР відбулася зустріч адміністрації підприємства з представниками благодійної та незалежної організації допомоги в гуманітарній та медичній сфері CADUS. Заручитися таким партнером для нашого підприємства – це великий крок вперед. Можливість формувати нове покоління сертифікованих і мотивованих медиків та інструкторів в штаті компанії дозволяє створити сприятливі умови для більш ефективної професійної та навчальної діяльності в майбутньому.

 


CADUS завжди попереду всіх можливих ініціатив, адже запускає інноваційні та стійкі проекти з акцентом на медичне обслуговування, залучає до міждисциплінарної співпраці численних партнерів, у всіх свої проектах, технічних та логістичних інноваціях враховує соціальні та екологічні аспекти.

 


На зустрічі було домовлено про надання курсів медичної освіти працівникам Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф за наступними напрямками:

 

1.    Лікування вибухових травм.

2.    Штучна вентиляція легень (ШВЛ).

3.    Початкове лікування травми.

4.    Лікування в умовах масових аварій (хімічних, радіоактивних).

5.    Медичний педагог (інструктор).

 

На разі КНП «ЦЕМД та МК» ТОР і Cadus працюють над визначенням регулярного місячного розкладу та узгодженням занять. Висловлюємо вдячність нашим партнерам за залученість, а майбутнім студентам бажаємо успіхів, високих досягнень, мотивації та можливості максимально ефективно використовувати здобуті знання на практиці.

 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.